speaker-photo

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Współzałożycielka, wiceprezeska Fundacji i portalu www.mamopracuj.pl

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska – współzałożycielka, wiceprezeska Fundacji i portalu www.mamopracuj.pl. CEO i współtwórczyni banku talentów kobiet - Talenti.pl.

Entuzjastka Diversity & Inclusion i przywództwa poprzez misję. Employer Branding Manager. Od dwunastu lat wspiera kobiety w rozwoju osobistym i zawodowym. Blisko współpracuje z pracodawcami, którzy wierzą w ideę różnorodności i chcą tworzyć inkluzywne miejsca pracy. Dzięki temu zmienia rynek pracy na bardziej przyjazny i otwarty dla kobiet. Tylko w 2022 roku, ponad 1,5 mln kobiet skorzystało z treści, projektów i programów prowadzonych przez Fundację i Talenti.pl. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. 

 

Współtwórczyni i gościni kursów on-line, ebooków, podcastów i webinarów. Prelegentka konferencji, ekspertka i TEDx Speaker. Laureatka nagród i wyróżnień m.in.: Puls Biznesu - 100 Kobiet Biznesu 2020, Forbes Women - 100 Women 2021, FOB award "Ludzie zmieniający biznes" 2021, Liderka Równego Biznesu - British Embassy i Stowarzyszenie Kongres Kobiet oraz wyróżnienie jako Tech Distruptor by Master & Robots Award 2022.  

Uczestniczka programu IVLP organizowanego przez U.S. State Department, absolwentka programu Leadership Academy of Poland (LAP).

12:00 - 12:30

Czwartek 18.05.23 Południe

Różnorodność się opłaca. W czym pomaga i jak z niej korzystać?