speaker-photo

Aleksandra Sylwester-Kanofocka

Account Portfolio Manager

Od 18 lat inicjuje i prowadzę projekty dla klientów z sektora prywatnego i publicznego. Pracowałem dla firm konsultingowych w Berlinie i Brukseli, Komisji Europejskiej w Brukseli, a także dla polskiego Ministerstwa Środowiska w Warszawie. Od ponad 12 lat prowadzę złożone projekty i programy dla niemieckich klientów dla IBM/Kyndryl GSDC. A od prawie roku zarządzam portfelem projektów dla bardzo wymagającego klienta.

Lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kierownikami projektów Od wielu lat prowadzę i rozwijam szkolenia związane z zarządzaniem projektami oraz wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi/metod. Ostatnio prowadziłem szkolenia dla Programu CRC w Kyndryl oraz dla organizacji PMI PC w ramach PMP Study Group edycja 2022, oraz podczas  17-go Kongresu PMI PC.  Jestem aktywnym Mentorem PMI PC i Kyndryl. 

Jestem osobą otwartą. Lubię nowe wyzwania, nigdy nie poddaję się w obliczu przeszkód, raczej staram się znaleźć lub opracować rozwiązania...Moje motto to "Aut inveniam viam aut faciam" - albo znajdę sposób, albo go stworzę. Lubię góry, długie spacery i przygody na świeżym powietrzu. Jednym z moich największych osiągnięć było zdobycie szczytu Kala Patar (5560) w Himalajach- to ukształtowało mój charakter i sprawiło, że nie poddaję się w obliczu wyzwań i przeszkód, a raczej staram się znaleźć lub opracować rozwiązania i konsekwentnie iść do przodu krok po kroku. 

Prywatnie jestem mamą dwóch niezwykłych chłopców.

15:10 - 15:40

Czwartek 18.05.23 Po Południu

Co wspólnego ma wyprawa w Himalaje z zarządzaniem projektami?

Czyli  jak profesjonalnie  podejść do zadań i wyzwań w życiu codziennym? Jak zaplanować wyprawę, ślub, urlop czy codzienne kwestie logistyczne związane z  godzeniem obowiązków. Czy i jak procesy, metody, narzędzia zarządzania projektami mogą nam pomóc w realizacji marzeń i celi osobistych ?

Chcę połączyć aspekty project managementu, motywacji, organizacji pracy/życia i kwestie konsekwentnego dążenia do celu.