speaker-photo

Katarzyna Dąbrowska

Mentorka, Coachyni, Ekspertka angażującego przywództwa

Od ponad 18 lat zajmuje się rozwojem osobistym. Jest certyfikowaną trenerką i dyplomowaną coachynią oraz mentorką Fundacji Rozwoju Liderek, Fundacji FRSI, Fundacji Women in Technology. Przez lata pracowała w Great Place to Work jako audytorka kultury organizacyjnej najlepszych firm w Polsce. Od kilku lat pracuje jako ekspertka i mentorka angażującego przywództwa, pokazując liderom i liderkom:

  • Jak budować swoje przywództwo w oparciu o własne talenty i wartości
  • Jak rozwijać relacje w zespole w oparciu o zaufanie i partnerstwo
  • Jak wzmacniać zaangażowanie w zespole, poprawiając współpracę i komunikację.

Jest autorką książek o angażowaniu pracowników: „Sukces Lidera. Cz.1. Jak budować angażujące przywództwo”. „Sukces Lidera. Cz.2. Jak budować zaangażowanie pracowników”.

Na co dzień szkoli kadrę menedżerską z obszaru przywództwa (feedback i komunikacja, wartości i misja, postawy i kompetencje) oraz prowadzi indywidualne procesy coachingowo-mentoringowe dla kadry zarządzającej.

Pracowała z liderami i liderkami takich firm jak m.in.: Bosch, EY, B3 Consulting Poland, SAS Institute, Microsoft, Sabre Poland, ITTI, Oracle, Sigma Connectivity, Falcon v Systems, Orbia, Winncare, CLAAS, DHL, Ipsen, Medicover, Novartis, Eli Lilly, Agencja DDOB, WWF, Bacalarus, Onninen,  Process Solutions, eSky Group, Tenneco i wielu innych.

Poza wiedzą i doświadczeniem jej klienci bardzo doceniają moją wysoką energię, pozytywne nastawienie, budowanie relacji w oparciu o zaufanie oraz poufność.

10:50-11:20

Piątek 17.05.24 Południe

Kobieca jakość przywództwa - co wnosimy jako kobiety do zarządzania.

Czy przywództwo ma płeć?

Co wartościowego wnoszą liderki?

Spotkanie ma na celu wzmocnienie liderek (formalnych i nieformalnych) i upewnienie,  że ich liderski rozwój i liderskie działania, które często opieramy na intuicji, są ok. Że wiele cech osobowości i zachowań, które przypisuje się nam jako naturalne (intuicja, empatia, towarzyszenie, a nie nacisk i presja) są coraz bardziej doceniane. 

Docenianie, zauważanie człowieka dobrze nam wychodzą. A jednocześnie nie doceniamy siebie za to.