speaker-photo

Marta Żurowska

Konsultantka biznesu | Trenerka Process Communication Model® | Trenerka FRIS® |

Od ponad 19 lat pracuje w biznesie, pełniła m.in. funkcję menedżerki ds. rozwoju kompetencji sieci sprzedaży w Santander Leasing SA. Tworzyła i wdrażała liczne projekty (m.in. modele kompetencyjne, programy wdrożenia nowych doradców leasingowych, e-learningi z zakresu wiedzy o leasingu, programy rozwojowe dla menedżerów).

Pomaga ludziom dobrze myśleć o sobie, dbać o swój dobrostan i tworzyć miejsca pracy, w których chce się chcieć. Widząc, ile pracy dorośli wkładają w dbanie o siebie i swoją siłę mentalną, napisała i wydała 3 książki dla ich dzieci, by mogli wspierać ich siłę psychiczną już od najmłodszych lat.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu samoświadomości liderskiej, budowania autorytetu z ludzką twarzą, (auto)motywacji i radzenia sobie w sytuacjach stresujących. Prowadzi szkolenia dla menedżerek i menedżerów, a także dla całych zespołów z zakresu komunikacji i współpracy.

Pracuje z przedsiębiorcami, menedżerami, freelancerami, a także z osobami, które szukają inspiracji i odwagi do zmiany.

Nagrywa podcast POLUBiam siebie Jeszcze Bardziej, gdzie zachęca do stawiania się w centrum swoich zainteresowań, myślenia o sobie dobrze i świadomego dbania o swoją energię życiową, by mieć siły na swoje ważne sprawy.

13:30 - 14:00

Czwartek 18.05.23 Południe

Skalibruj swoją moc i zyskaj więcej wraz ze swoim zespołem!

Prowadząc zespół wyznaczasz kierunek, komunikujesz zasady gry, zapraszasz ludzi do współpracy i brania odpowiedzialności za swój wkład w osiąganie celów. Rozmawiasz, pytasz, słuchasz, usuwasz blokady z drogi, by zespół mógł robić rzeczy WIELKIE. Potem celebrujecie sukcesy i zabawa zaczyna się od nowa.

Dużo zadań, dużo odpowiedzialności i sporo stresów po drodze, prawda? Jak przygotować się na codzienne wyzwania, by wspierać zespół i wspólnie iść po więcej?

Mówi się, że jeśli chcesz coś zmienić, zacznij od siebie, bo na siebie masz wpływ największy. Absolutnie się z tym zgadzam i w związku z tym, opowiem Ci jak możesz skorzystać z wiedzy płynącej z Process Communication Model® (odkodowanie interakcji międzyludzkich w dobrostanie i w stresie), by odetchnąć z ulgą i złapać kawałek spokoju dla siebie. Bo dbając o siebie, dbasz o innych.

Podczas naszego spotkania otrzymasz ode mnie wskazówki, co zrobić, by:

- zadbać o swój dobrostan, by mieć siły rozwijać swój potencjał i podejmować kolejne wyzwania razem z zespołem;

- stawiać się nawet do trudnych rozmów i przekuć je na paliwo do rozwoju zaufania w zespole;

- przeżywać lżej stresujące sytuacje – z mniejszym zużyciem energii i bez „straty w ludziach”.

Innymi słowy, dowiesz się jak skalibrować swoją moc, by zyskać więcej wraz ze swoim zespołem.